Pozwól swoim marzeniom się spełnić!

Znajdziemy dopasowaną ofertę kredytową!

Wypełnij formularz

[Więcej]

Chcę skorzystać z usługi, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przetwarzanie i opracowanie przez Spark DigitUP Sp. z o.o. podanych powyżej danych osobowych w celu przedstawienia mi indywidualnie stworzonej przez jego [Partnerów] oferty produktów finansowych. Spark DigitUP Sp. z o.o. jako Administrator przestrzegając przepisów o ochronie danych osobowych poinformował mnie o przysługującym mi prawie do wglądu i informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania moich danych w trybie wynikającym z [Polityki Prywatności]

[Więcej]

Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spark DigitUP Sp. z o.o., w celach marketingowych i przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Spark DigitUP Sp. z o.o. jako Administrator przestrzegając przepisów o ochronie danych osobowych poinformował mnie o przysługującym mi prawie do wglądu i informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania moich danych w trybie wynikającym z [Polityki Prywatności].

[Więcej]

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w stosunku do podanego przeze mnie numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego przez Spark DigitUP Sp. z o.o..

smiling woman with a child leaf leaf leaf leaf leaf