Czekają Cię wydatki?

Zaplanuj najlepszy kredyt lub pożyczkę

Jaką kwotę chcesz pożyczyć?

100 zł 25 000 zł
1 miesiąc 36 miesięcy

0% RRSO*

1. Wniosek

2. Weryfikacja

3. Oferta

4. Gotówka

pożyczki gotówkowe

Piotr, Kraków

Potrzebowałem szybkiej gotówki i uratował mnie finansowyplaner.pl. Naprawdę szybka pożyczka bez wychodzenia z domu. Polecam!

pożyczki gotówkowe

Anna, Warszawa

Zepsuł mi się samochód. Potrzebowałam szybkiej pożyczki na naprawę i znalazłam finansowyplaner.pl :)

Ile osób skorzystało

64,322

Porównanych ofert

182,457

Ilość udzielonych pożyczek

29,753

Czy moje dane są bezpieczne?

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego nasz system zabezpieczony jest wedle najnowszych światowych standardów. Na naszej stronie korzystamy z technologii szyfrowania SSL, która gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich przekazywanych informacji.

Jak długo trzeba czekać aż gotówka znajdzie się na koncie?

Każdy złożony wniosek o pożyczkę jest walidowany niemalże natychmiast. Przeważnie od czasu złożenia chęci otrzymania pożyczki, gotówkę otrzymujesz następnego dnia roboczego w formie przelewu bankowego.

Jakie informacje muszę podać we wniosku?

Podczas wypełniania wniosku o pożyczkę zostaniesz zapytany o: imię, nazwisko, adres, dane kontaktowe, informację o zatrudnieniu oraz dane konta bankowego.

Czy mam szansę na pożyczkę ze złą historią w BIK?

Zła historia w Biurze Informacji Kredytowej może zmniejszyć szansę otrzymania pożyczki bankowej, jednakże przy wielu instytucjach pozabankowych na polskim rynku jest wiele ofert pożyczek bez sprawdzania w BIK. Zostaw nam swoje dane, a my sprawdzimy to za Ciebie.

Serwis internetowy finansowyplaner.pl gromadzi i przetwarza informacje wysłane przez Ciebie poprzez formularz na stronie, w celu dopasowania indywidualnej oferty kredytu lub pożyczki. Operator tej strony nie udziela pożyczek, ani nie podejmuje decyzji o ich udzieleniu. finansowyplaner.pl może udostępnić uzyskane w powyższy sposób dane na każdym etapie procesu ich weryfikacji osobom trzecim, wliczając w to członków sieci pożyczkowych oraz innym podmiotom bankowym lub pożyczkowym, z którymi współpracuje. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Wprowadzone przez Ciebie dane zostaną sprawdzone przez potencjalnych pożyczkodawców, w celu określenia czy są w stanie udzielić Ci pożyczki. finansowyplaner.pl nie gwarantuje, że Twój wniosek o udzielenie pożyczki będzie zaakceptowany. Czas przelewu kwoty pożyczki jest zróżnicowany i zależy od poszczególnej instytucji pożyczkowej.

*RRSO wynosi 0% w przypadku nowych klientów poszczególnych instytucji pożyczkowych współpracujących z serwisem finansowyplaner.pl oraz w ramach aktualnych promocyjnych ofert dostępnych na rynku.